2020.05.15. Budapest

Pozrite si novú kampaň hell s Bruceom Willisom

Brucea Willisa môžete vidieť v novom reklamnom spote nielen s nápojom HELL ENERGY Drink, ale aj s…

Brucea Willisa môžete vidieť v novom reklamnom spote nielen s nápojom HELL ENERGY Drink, ale aj s HELL ENERGY Coffee. Spoločnosť mu zároveň robí krásna, mladá žena. Reklama natočená v New Yorku bude prvý krát odvysielaná dnes, a to v televízií (TV Markíza a TV Doma) a na sociálnych sieťach.

Ide o druhú spoluprácu, pri ktorej sa HELL ENERGY a Bruce Willis spojili v reklame. Herec totiž súhlasil, že bude tvárou značky aj na ďalšie dva roky. HELL je známy tým, že vyváža svoje produkty do 50 krajín celého sveta, a v niekoľkých z nich je dokonca na čele trhu. V rámci spolupráce sa dohodol aj so Zuleykou Rivera. Tá je považovaná za najkrajšiu ženu sveta a účinkuje v hlavnej ženskej úlohe v najsledovanejšom videoklipe všetkých čias – Despacito ( 6,7 miliardy zhliadnutí).

Kampaň chce spopularizovať nielen HELL ENERGY Drinks, ale aj HELL ENERGY Coffee, radu ľadových káv, ktorá debutuje na medzinárodnom trhu tento rok. Reklama sa natáčala v uliciach New Yorku a v luxusnom apartmáne na 52. poschodí. Na natáčaní opäť spolupracovala rovnaká americká produkčná spoločnosť, takže sa herec stretol so „starými známymi“ z HELL-u, ale aj zo štábu. Americká filmová hviezda, rovnako ako pri predchádzajúcom natáčaní, bola veľmi profesionálna, no ukázala aj svoju vtipnú stránku, keď niekoľkokrát rozosmiala členov štábu.

„Tohoročné natáčanie sa odohrávalo na nádhernom mieste. Veľmi sme sa zabávali a všetko prebiehalo hladko. Hoci sme Bruceov sprisahanecký úsmev použili v záverečnej scéne spotu, táto reklama vzbudzuje celkom iný dojem ako tá predchádzajúca. Bruceova mužná a očarujúca osobnosť perfektne zapadá do nášho konceptu a Zuleyka bola jeho skvelou súčasťou,“ povedal o natáčaní Péter Pantl, medzinárodný riaditeľ pre komunikáciu a marketing z HELL ENERGY.