TOVÁREŇ

Kvalita a inovácie. To sú  najdôležitejšie poslania spoločnosti HELL ENERGY. Milovníci energetických nápojov ich zároveň považujú za ochrannú známku tejto maďarskej značky od samého začiatku. Jej vlajkovou loďou je výrobný závod v župe Borsod s bezkonkurenčnou nemeckou výrobnou technológiou. Tá sa špecializuje na energetické nápoje prvotriednej kvality v prísnom súlade s predpismi o bezpečnosti potravín FSSC 22000.

Gyár #1

Prevzatie plničky v roku 2011 bolo jedným z najdôležitejších míľnikov v krátkej, ale úspešnej histórii vtedy len päťročnej značky HELL. Výrobný závod je konkrétne vybavený výrobnými linkami od dvoch nemeckých výrobcov strojov (Krones, KHS). Ponúkajú špičkový výkon v porovnaní s európskymi továrňami. Komplex továrne v súčasnosti denne plní 7 miliónov hliníkových plechoviek. Technológia bola zavedená v roku 2017 a funguje na báze kvapalnej energie. Zároveň pochádza z vlastnej továrne na nápojové plechovky spoločnosti – QUALITY PACK. Vďaka koordinovaným procesom získala v roku 2019 továreň na plnenie nápojov a plechoviek na nápoje HELL ocenenie Továreň roka v kategórii najúčinnejších procesov podpory výroby.
Osviežujúca chuť nápoja HELL je zaistená použitím vysoko kvalitných surovín a najnovších technológii. Na proces výroby energetických nápojov dohliadajú skúsení odborníci, ktorí zabezpečujú, aby sa k spotrebiteľom dostali iba bezchybné výrobky.

Gyár #2

Aby bolo možné uspokojiť požiadavky rastúceho objemu výroby a exportných trhov, postavila spoločnosť HELL na jar roku 2017 prvú továreň na hliníkové plechovky na nápoje v Maďarsku – QUALITY PACK. Závod s rozlohou 42 000 m2 produkuje 1,5 miliardy 250ml nápojových plechoviek ročne, a to za použitia 75 percent recyklovaného hliníka. Ten je i následne stopercentne recyklovateľný. Spoločnosť HELL ENERGY tak vyrába svoje výrobky úplne sama, bez použitia externého zdroja.

Gyár #3

Posledným míľnikom výrobného komplexu HELL je plniace zariadenie na báze hliníka na výrobu mliečnych nápojov. Dokončené a prevzaté bolo 10. septembra 2020. Značka ľadovej kávy HELL ICE COFFEE, bola predstavená v roku 2019. Pôvodne bola vyrábaná spoločnosťou HELL v Nemecku. V novembri 2019 bola zahájená výstavba vlastného výrobného závodu s rozlohou 11 880 m2 . Ten je vybavený najnovšími technológiami, a možno v ňom za hodinu vyrobiť 50 000 balení prémiovej ľadovej kávy. Okrem troch variantov produktov predstavených v roku 2019 (Latte, Capuccino, Slim Latte) sa v Szikszó v súčasnosti vyrábajú nové produkty z produktovej rady roku 2021, Double Espresso a Coconut, s použitím vlastného vysoko kvalitného domáceho mlieka.

Gyár #4