FABRİKA

Kalite ve inovasyon, HELL ENERGY’nin en önemli misyonlarından biri olup, enerji içeceği meraklıları tarafından başından beri HELL’in ticari markası olarak görülmüştür. Şirketin, benzersiz Alman üretim teknolojisi ile donatılmış Borsod County isimli fabrikası, FSSC 22000 gıda güvenliği düzenlemelerine tam şekilde uyan üstün kaliteli enerji içecekleri üretmektedir.

Gyár #1

Dolum tesisinin 2011 yılındaki açılışı, o zamanlar 5 yaşında olan HELL markasının kısa ama başarılı geçmişindeki en önemli kilometre taşlarından biriydi. İki Alman makine üreticisinin (Krones, KHS) üretim hatları ile donatılmış tesis, Avrupa standartlarına göre bile çok üstün bir performans sunuyor. Tesis kompleksi şu anda günde 7 milyon alüminyum içecek kutusunu sıvı enerjiyle dolduruyor ve bu kutular şirketin kendi içecek kutusu fabrikası olan ve 2017’de açılışı yapılan QUALITY PACK’ten geliyor. Koordineli iş süreçleri sayesinde, HELL’in dolum tesisi ve içecek kutusu fabrikası, 2019’da yılın en etkili üretim destek süreçleri kategorisinde Yılın Fabrikası Ödülü’nü kazandı.

Gyár #2

HELL’in canlandırıcı tadı, yüksek kaliteli malzemeler ve en son teknoloji kullanımı ile sağlanmaktadır. Enerji içeceğinin üretim süreci mükemmel profesyoneller tarafından denetlenmekte ve tüketicilere yalnızca kusursuz ürünlerin ulaşması sağlanmaktadır.

Artan üretim hacmine ve ihracat pazarlarına güvenli bir şekilde hizmet verebilmek amacıyla, Macaristan’ın ilk alüminyum içecek kutusu fabrikası ve HELL şirketler grubunun bir üyesi olan QUALITY PACK tesisi 2017 baharında inşa edilmiştir. 42.000 metrekarelik tesis, yılda 1,5 milyar 250 ml hacimli içecek kutusu ve kutu kapakları üretiyor. Hammaddenin yüzde 75’lik kısmı geri dönüştürülmüş alüminyumdan oluşuyor, ki üretilen kutuların da yüzde 100’ü geri dönüştürülebilir. Bu fabrikaya sahip olmak, HELL ENERGY’nin ürünlerini harici bir kaynak kullanmadan tamamen kendi başına ürettiğini beyan etme ayrıcalığını veriyor.

Gyár #3

Üretim kompleksine en son katılan mücevher – alüminyum kutularda süt bazlı içeceklerin üretimini sağlayan dolum tesisi 10 Eylül 2020 tarihinde teslim edildi. 2019 yılında piyasaya sürülen HELL ICE COFFEE markası ilk olarak Almanya’da, geçici bir tesiste üretilmiştir. Kasım 2019’da, saatte 50.000 kutu premium buzlu kahve üretme kapasitesine sahip, son teknoloji ile donatılmış 11.880 m2’lik yeni tesisin inşaatına başlandı. Böylece, 3 orijinal varyantın (Latte, Capuccino ve Slim Latte) yanı sıra, 2021’den itibaren iki yeni ürün: Double Espresso ve Hindistan Cevizi de yüksek kaliteli yerli süt kullanılarak kendi tesislerimizde üretilmektedir.

Gyár #4