Folytatódik a HELL ENERGY és a DVTK partnersége

A HELL ENERGY a 2025/2026-os szezonban is a DVTK kiemelt partnereként támogatja a klubot, tovább erősítve a hosszú távú, sikeres együttműködést. „A HELL ENERGY számára kiemelten fontos a régió támogatása, ezért nagy öröm számunkra, hogy immár negyedik éve működünk együtt a DVTK-val. A sportban és az üzleti életben egyaránt hiszünk a kitartás, az elkötelezettség és […]

A HELL ENERGY a 2025/2026-os szezonban is a DVTK kiemelt partnereként támogatja a klubot, tovább erősítve a hosszú távú, sikeres együttműködést.

„A HELL ENERGY számára kiemelten fontos a régió támogatása, ezért nagy öröm számunkra, hogy immár negyedik éve működünk együtt a DVTK-val. A sportban és az üzleti életben egyaránt hiszünk a kitartás, az elkötelezettség és a szenvedély erejében, ezek azok az értékek, amelyek mentén a DVTK-val való partnerségünk is épül. Az elmúlt évek során szoros és eredményes kapcsolat alakult ki a klub és a HELL között, így örömmel folytatjuk ezt az utat, amelyben közösen dolgozunk a jövő sikereiért.” – mondta Popovics Adrienn, a HELL ENERGY Magyarország Kft. marketingigazgatója.

„Büszkék vagyunk arra, hogy a HELL ENERGY továbbra is a DVTK kiemelt partnereként folytatja. A cég és a klub sikeres együttműködése nem csupán gazdasági jelentőségű, partnerségünk a régióban egy kiemelkedő, de sajnos mégis ritka együttműködés – a közös értékek mentén dolgozva így annak társadalmi szerepe is jelentős. Az, hogy ez a közös munka négy év után is folytatódik, nem csak a jelenre, de a jövőre nézve is biztosíték számunkra azzal, hogy a közös fejlődés és sikerek melletti elköteleződés nem kétséges egyik fél számára sem.” – mondta H. Nagy Máté, a DVTK marketingigazgatója.