Užívejte si letní pohodu po celý rok!

Kdo říká, že nemůžete mít letní náladu po celý rok? HELL ENERGY myslela mimo rámec a přinesla vám tu letní pohodu!

HELL STRONG WATERMELON je zde

Kdo říká, že nemůžete mít letní náladu po celý rok? HELL ENERGY myslela mimo rámec a přinesla vám tu letní pohodu! S přívalem melounové chuti, o 20 % více kofeinu namísto 32 mg/100 ml, tento nápoj bez konzervačních látek s přídavkem 5 vitamínů skupiny B, nový HELL STRONG WATERMELON evokuje oblíbené roční období mnoha lidí.

Společnost HELL ENERGY má dlouholetou tradici, kdy dvakrát ročně přichází se speciálními sezónními limitovanými edicemi příchutí, kombinacemi chutí a jedinečnými baleními svých výrobků. Velkým favoritem léta 2021 byl energetický nápoj HELL BEACH PINK s melounem v zářivých neonových barvách, který se stal obrovským hitem. A HELL nehodlá milovníky klasických letních příchutí nechat na holičkách: „Společně s našimi spotřebiteli jsme si loňskou limitovanou edici s příchutí melounu zamilovali a rozhodli jsme se, že ji v naší nabídce zařadíme natrvalo. Novinku jsme trochu ozvláštnili – místo tradičních 32 mg/100 ml kofeinu jsme chtěli našim zákazníkům nabídnout více, a tak jsme přidali 20 % kofeinu a řadu HELL STRONG jsme rozšířili o nový přírůstek v zeleno-červeno-černé plechovce, který je poklonou barvě melounu.“ – řekl Krisztián Schmidt, ředitel kreativního marketingu společnosti HELL ENERGY, o uvedení HELL STRONG WATERMELON na trh.

Stejně jako ostatní produkty STRONG obsahuje nový HELL STRONG WATERMELON vitaminy B2, B3, B5, B6, B12, a to vše bez konzervačních látek, v nekonečně recyklovatelné 250ml plechovce.