ЗАВОД

«Якість та інновації» – одна з найважливіших місій HELL ENERGY, яку поціновувачі енергетичного напою з самого початку визнають як товарний знак HELL. У цеху, в області Боршод, який оснащений унікальною німецькою технологією виробництва, , виготовляються енергетичні напої найвищої якості. Там дотримуються найсуворіших правил безпеки харчових продуктів FSSC 22000.


Передача заводу з розливу в 2011 році стала однією з найважливіших віх в короткій, але успішній, історії тоді всього п’ятирічного бренду HELL.

Gyár #1

Підприємство, оснащене виробничими лініями двох німецьких машинобудівельних компаній (Krones, KHS), демонструє значні результати в порівнянні з Європою. Заводський комплекс на даний момент щодня наповнює 7 мільйонів алюмінієвих пляшок для напоїв, які надходять із заводу з виготовлення пляшок для напоїв, QUALITY PACK, який був переданий підприємству у 2017 році.


Завдяки злагодженим робочим процесам у 2019 році завод з розливута завод з виготовлення пляшок для напоїв HELL разом отримали нагороду «Завод Року», в категорії «найрезультативніші процеси підтримки виробництва».

Gyár #2

Бадьорий світ смаків HELL забезпечується використанням високоякісної сировини і найсучасніших технологій. Процес виготовлення енергетичних напоїв відбувається під наглядом кваліфікованих фахівців. Вони дбають про те, щоб до споживачів надходила тільки бездоганна продукція.


Для збільшення обсягу виробництва, а також для безпечного обслуговування ринків експорту, навесні 2017 року збудовано перший в Угорщині завод із виготовлення алюмінієвих пляшок для напоїв QUALITY PACК як член групи компаній HELL. У заводі, який розміщений на 42.000 м2, виготовляється 1,5 мільярдів пляшок для напоїв та кришок для пляшок об’ємом 250 мл., для яких використовується перероблена 75 відсотків, яка все ще на 100 відсотків піддається вторинній переробці.

Gyár #3

Керівництво заводу HELL ENERGY заявляє, що свої продукти виготовлятиме повністю самостійно, без залучення інвесторів.
Найновіша перлина виробничого комплексу HELL – завод з розливу, переданий в експлуатацію 10 вересня 2020 року. На заводі виготовляються напої на основі молока в алюмінієвих пляшках.

Кавові напої з льодом бренду HELL ICE COFFEE, презентованих у 2019 році, HELL спочатку виготовляв у Німеччині, в орендних умовах розливу. У листопаді 2019 року розпочалося будівництво власного заводу, площею 11.880 м2. Він оснащений найсучаснішою технологією. Наразі там у годину можна виробляти 50 000 пляшок преміального кавового напою з льодом. Так,, до трьох варіантів продукту (Latte, Capuccino, Slim Latte)додалися новинки 2021 року сімейства продуктів – Double Espresso і Coconut. Вони також виробляються на власному заводі, з використанням високоякісного вітчизняного молока у місті Сіксо.

Gyár #4