БРЕНД ТА КОМПАНІЯ

HELL ENERGY – один із найбільш швидкозростаючих брендів FMCG у світі, про що свідчить і величезне розширення експорту та зростаюча глобальна популярність. Стовідсотково угорський бренд енергетичних напоїв народився в 2006 році, і на 2010 рік став лідером ринку в Угорщині.А на міжнародній арені, на сьогодні, – з експортним ринком у більш ніж 50 країн, – ключовим гравцем. Крім Угорщини, лідером ринку також є і в Болгарії, Румунії, Боснії і Герцеговині, Словаччині, Хорватії, Греції і Кіпрі. Успіх HELL ENERGY обумовлений високою якістю, відповідним співвідношенням ціни і якості, широкою доступністю і маркетинговою комунікацією на світовому рівні.


Компанія є унікальним гравцем у секторі енергетичних напоїв, яка єдиною у світі може сказати, що вона є лідером ринку у декількох країнах, сильним брендом, має власний ультрасучасний завод з розливу і завод з виробництва алюмінієвих пляшок для напоїв, що доводить безпрецедентну стратегічну позицію для неї на глобальному рівні.

Задоволення поточних потреб споживачів та постійний розвиток відіграють виняткову роль у розвитку асортименту енергетичних напоїв HELL. Окрім класичного енергетичного напою (32 мг / 100 мл кофеїну, смак туттіфрутті), доступні і такі інноваційні продукти під егідою бренду, як HELL STRONG із вмістом кофеїну +20 відсотків, рекомендований для екстремального вживання, або сімейство продуктів HELL Zero без цукру.


Місія компанії, дотримуючись тенденцій, полягає у виробництві таких функціональних напоїв, які містять додаткові інгредієнти до звичайних інгредієнтів енергетичних напоїв. За таким принципом, у 2017 році народився HELL STRONG FOCUS, який виготовляється в цілому з 11 компонентів (включаючи магній і L-карнітин), або HELL ENERGY Active, який дебютував у 2018 році, рекомендований для активного способу життя завдяки BCAA і L-карнітину і на 60% меншому вмісту цукру.

Від початку продаж HELL ENERGY підтримувався унікальною маркетинговою стратегією. Першим кроком у міжнародному розширенні стала дворічна співпраця з командою AT&T Williams Forma 1 у 2009 році, з якою HELL ENERGY була першою угорською компанією, та другою серед енергетичних напоїв, яка стала спонсором світу «Формули-1». Поява на міжнародній арені принесла бренду широку популярність і за кордоном, але це була не єдина маркетингова активність, за допомогою якої бренд HELL встановив високу планку: в 2018 році, унікально , рекламна кампанія бренду була проведена з одним із найвідоміших голлівудських акторів – Брюсом Віллісом. Зважаючи на величезний успіх кампанії, у 2020 році бренд знову обрав акторську легенду як обличчя своєї продукції – Зулейку Ріверу, яка була обрана найкрасивішою жінкою світу, а також зіграла головну роль і у відеокліпі Despacito, найпопулярнішому відеокліпі всіх часів – з 6,7 мільярдами переглядів. Нова кампанія популярізує не тільки енергетичний напій HELL, але і нове сімейство молочної кави, HELL ICE COFFEE, яке буде запущено на міжнародних ринках цього року. Кава з льодом, яка виготовляється з ​​75-відсотком молока, справжнім екстрактом кави Арабіка та Робуста, без консервантів, стала улюбленою за рекордний термін, перевершивши колишній успіх HELL ENERGY Drink. Усього за один рік вона стала лідером ринку в Угорщині влітку 2020 року. Аналогічні результати можна очікувати і в найбільш важливих експортних країнах, в які, завдяки найновішим розробкам компанії, тепер будуть поставлятися з власного заводу з виробництва молочної кави.


Завдяки тому, що інновації і постійний розвиток продуктів, і надалі, один з найважливіших аспектів в роботі компанії, певно, що шанувальники бренду можуть очікувати чимало нововведень та новинок і в найближчі роки!