Ми прагнемо стати найзеленішими виробник енергетичних та безалкогольних напоїв у світі!

Наші пляшки розроблені для довговічності

Упаковка нашої продукції виготовлена ​​з матеріалів, які можна нескінченно довго переробляти.

60 ДНІВ І ЗНОВУ ПЛЯШКА

Алюміній є ключовим елементом в економіці низьковуглецевого циклу. Адже це не тільки легкий, міцний і гнучкий матеріал, який захищає рідину від світла, кисню і забруднень, патогенів, але також на 100% придатний для вторинної переробки,  і завдяки цьому  75% коли-небудь виробленого алюмінію, все ще знаходиться на ринку сьогодні. Пляшки, які ми виробляємо, вже виготовлені з щонайменше 75% перероблених алюмінієвих пляшок, що підтверджується незалежними третіми сторонами, і їх переробка призводить до 95% економії енергії в порівнянні з первинним виробництвом. За останні 5 років ми у HELL зменшили пропорцію використання ПЕТ пляшок до менш ніж 5%, і прагнемо того, щоб на 2025 рік цей показник був нижче 1%.  Поклади свою алюмінієву пляшку у селективний смітник, адже через 60 днів вона може отримати нове життя!

Низьковуглецевий слід зеленого алюмінію

Ми перші в світі використовуємо алюміній SPEIRA ORBIS для виробництва всіх наших пляшок, а наші газовані безалкогольні напої XIXO продаються виключно в алюмінієвих пляшках замість ПЕТ-пляшок.

Завдяки свідомій закупівлі ми використовуємо SPEIRA ORBIS, який має надзвичайно високий вміст переробленого алюмінію, для виробництва всіх наших алюмінієвих пляшок. Це означає, що відновлений і використаний алюміній принаймні один раз був споживчим продуктом. Чим більше переробленого вмісту, тим краще для навколишнього середовища. Як наслідок, алюміній, який ми використовуємо, має винятково низький вуглецевий слід у всьому світі, що є взірцем для всієї галузі.

В нас ніщо не пропадає даремно!

Наша мета – мінімізувати споживання енергії,

тим самим забезпечуючи екологічну ефективність.

Ми прийняли рішення на користь алюмінію у 2015 році, тому з тих пір зменшили пропорцію ПЕТ пляшок на 60% в нашому портфоліо. У 2020 році нам присвоїли звання Енергосвідомої компанії, яким ми пишаємося і намагаємося зберегти. В якості наступного кроку, з 2021 року, пляшки, які ми виробляємо, мають підтверджено мінімум 75% змісту вторинної переробки. Фольга і паперові лотки, які використовуються для упаковки нашої продукції також виробляються з матеріалів, які можуть бути перероблені у 100%. У той же час алюміній, що залишається в процесі виробництва, повністю переробляється в якості вторинної сировини, тому ніяких відходів не утворюється. Крім того, як остання віха в нашій стратегії сталого розвитку, з цього року ми будемо покривати наші потреби в енергії за рахунок  100% відновлюваних джерел енергії.

Хелло, вічний алюміній!

Ходи з нами у майбутнє

покажемо тобі як!

Мало енергії від тебе, величезна енергія для Землі! Вибирай свідомо, збирай селективно!

Якщо ти вибереш перероблену алюмінієву упаковку, ти зможеш насолоджуватися не тільки оригінальним смаком свого напою, але принесеш і користь Землі. Адже алюмінію, який поміщається у відповідне селективне місце, потрібно всього 60 днів для того, щоб змогли його 100% переробити. І якщо його завжди кидають в потрібне місце, тоді він нескінченно придатний для вторинної переробки, а це означає, що навіть твої онуки зможуть ним користуватися. Ти все правильно прочитав! Таким чином ти не забираєш, а додаєш в майбутнє, чим даруєш незлічених щасливих днів нашій Землі!

Хелло, вічний алюміній (HELLo ALU)!

Давайте разом підтримувати алюміній в обігу, щоб він залишався у вжитку якомога довше! Оскільки алюмінієві пляшки можна переробляти нескінченно довго, ми не можемо дозволити цьому дорогоцінному ресурсу пропасти даремно!

У рамках нашої серії масштабних заходів ми вже збирали порожні пляшки в автоматах на трамвайних зупинках, в рамках видовищної інсталяції на фестивалях, в університетах і в аркадах! Бо про захист навколишнього середовища мало просто говорити, потрібно ще й діяти!

У рамках програми HELLo ALU ми вже відправили десятки тисяч алюмінієвих пляшок для напоїв на переробку, щоб знову перетворити їх на алюмінієві пляшки. Окрім захисту навколишнього середовища, наші кампанії зі збору також служать добру мету з точки зору суспільства.

Ви можете знайти більше цікавих фактів про наші екологічні зусилля в блозі U Can Think Green.

Дізнайся все на одному місці!

Тема важлива і невичерпна. Завантажуй повний звіт, і дізнайся про наше стійке функціонування! Всі кроки робимо заради тебе, та майбутнього, свідомо, з любов’ю. З покоління в поколінням.

Ми в компанії HELL щодня намагаємося виробляти якомога екологічніше свідомо! Приєднуйся до нас в цьому, і якщо можеш, вибирай нашу алюмінієву пляшку з високим вмістом переробленого матеріалу та збирай селективно - заради себе, заради нашої планети! Навіть не здогадуєшся, скільки ти зможеш зробити для кращого майбутнього своїми крихітними, повсякденними виборами.