Dünyanın en büyük yeşil enerji

ve alkolsüz içki üreticisi olmayı hedefliyoruz!

Kutularımız sonsuz

bir ömre sahip

Alüminyum içecek ambalajlarımız sonsuza kadar geri dönüştürülür

Alüminyum, düşük karbonlu döngüsel ekonominin temel bir unsurudur. Sonuçta, sıvıyı sadece ışıktan, oksijenden, kirden, patojenlerden koruyan hafif, dayanıklı ve esnek bir malzeme olmakla kalmıyor, aynı zamanda sonsuza dek ve %100 geri dönüştürülebilir bir elementtir ve bu nedenle şimdiye kadar üretilen tüm alüminyumun %75’i bugün hala kullanılmaya devam ediyor. Kutularımız, bağımsız bir üçüncü parti tarafından onaylanmış en az %75 geri dönüştürülmüş alüminyum kutulardan üretilmektedir ve bu geri dönüşüm %95 enerji tasarrufu sağlıyor. HELL olarak son 5 yılda plastik şişe ambalajımızın payını %5’in altına düşürdük ve bu yüzdeyi 2025 yılına kadar %1’in altında indirmeyi hedefliyoruz. Alüminyum kutunuzu geri dönüşüm kutusuna atın ve 60 gün içinde yeni bir hayatı olsun!

 

Düşük karbon ayak

izine sahip yeşil dostu alüminyum

Tüm içecek kutularımızı geri dönüştürülmüş alüminyumdan üretmek için Hydro CIRCAL alüminyum kullanan ilk şirketiz, XIXO gazlı alkolsüz içeceklerimiz plastik şişe yerine artık kutularda ambalajlanmaktadır.

Sorumlu tedarikimiz nedeniyle, tüm kutu portföyümüz için minimum %75 geri dönüştürülmüş, tüketicilerden toplanmış alüminyum hurda Hydro CIRCAL geri dönüştürülmüş alüminyum kullanıyoruz. Sertifikalandırma, kullanılmış ve geri dönüştürülmüş kutuların en az bir kez tüketicilerce kullanılmış olduğunu garanti eder. Geri dönüştürülmüş içerik ne kadar fazla olursa çevre için o kadar iyidir. Kalan %25’lik kısım, ​​tekrardan geri dönüştürülmüş tüketici ve endüstriyel atıkları ve yenilenebilir enerji tarafından üretilen küçük miktarda birincil metali içerir. Sonuç olarak, kullandığımız alüminyum dünya çapında son derece düşük karbon ayak izine sahiptir ve tüm sektör için bir örnek teşkil etmektedir.

Hiçbir şey boşa harcanmıyor!

Amacımız enerji talebimizi en aza

indirerek eko-verimlilik sağlamaktır.

2015 yılında içecek ambalajlarında alüminyum kullanımını artırma taahhüdü verdik. O zamandan beri portföyümüzdeki plastik şişelerin payını %60 oranında azalttık. 2020 yılında ‘Enerji Bilincine Sahip Şirket’ ödülünü aldık, ki bundan gurur duyuyor ve bu başarıyı sürdürmeye çalışıyoruz. Bir sonraki adım olarak, 2021’den itibaren kutularımız en az %75 geri dönüştürülmüş içeriğe sahiptir. Ayrıca, ürünleri ambalajlamak için kullandığımız folyolar ve kağıt materyaller, bir miktar geri dönüştürülmüş içeriğe sahip %100 geri dönüştürülebilir malzemeden yapılmıştır. Bu arada, proses hurdamız tamamen geri dönüştürüldüğü için ikincil malzeme görevi görüyor, bu nedenle buradaki üretim sırasında hiçbir atık oluşmuyor. Sürdürülebilirlik stratejimizin en son dönüm noktası olarak, tüm üretim sürecimiz için %100 yenilenebilir enerji kullanıyoruz.

Sonsuz geri dönüşüme merhaba!

Sizi geleceğe götüreceğiz!

Bize katılmak istiyor musunuz?

Sizden sadece küçük bir enerji, ama Dünya için çok büyük bir enerji! Çevre dostu olan seçeneği seçin ve daima geri dönüştürün!

Geri dönüştürülmüş alüminyum ambalajı seçerseniz, yalnızca içeceğinizin orijinal lezzetinin tadını çıkarmakla kalmayacak, aynı zamanda dünyaya da büyük bir fayda sağlayacaksınız. Sonuçta, doğru şekilde geri dönüştürdüğünüz alüminyum kutular, 60 gün gibi kısa bir sürede yeni bir içecek ambalajına %100 geri dönüştürülebilir. Ve kutuları her zaman doğru yere atarsanız, tekrar tekrar geri dönüştürülebilirler, bu da onları torunlarınızın da kullanabileceği anlamına gelir. Kulağa çılgınca geliyor, değil mi? Bu şekilde, gelecekten pay almak yerine geleceğe katkı sağlayabileceksiniz, bu da gezegenimiz için sayısız mutlu gün anlamına geliyor!

Gerekli tüm bilgileri tek bir yerden öğrenin!

Bu konu bitmek bilmeyen ama çok da önemli bir konu. Raporun tamamını indirin ve sürdürülebilir operasyonlarımız hakkında bilgi edinin! Attığımız her adımı, sizin ve gezegendeki geleceğimiz için sorumlu bir şekilde atıyoruz. Bu yaklaşım, gelecek nesillere bıraktığımız mirasımızdır.

HELL'de, her gün mümkün olduğunca sürdürülebilir ürünler üretmek için büyük çaba sarfediyoruz! Çabalarımıza siz de katılın ve eğer yapabiliyorsanız, yüksek geri dönüştürülmüş içeriğe sahip alüminyum kutularımızı seçin ve lütfen gezegenimiz ve geleceğimiz için geri dönüştürün! Daha iyi bir gelecek için yapabileceğiniz küçük, günlük seçimleri aklınıza bile getiremezsiniz.