Naším cílem je stát se nejzelenějším

producentem nealkoholických nápojů na světě!

Naše plechovky jsou navrženy tak, aby vydržely věčně

Obaly našich výrobků jsou vyrobeny z nekonečně recyklovatelných materiálů.

Hliník je klíčovou součástí nízkouhlíkových oběhových hospodářství. Nejenže je lehký, odolný a pružný (chrání tekutinu před světlem, kyslíkem a kontaminanty, patogeny), ale je nekonečně, 100% recyklovatelný. Výsledkem je, že 75 % hliníku, který byl kdy vyroben, je dnes stále v oběhu. Naše plechovky mají ze své podstaty vysoký obsah recyklátu a nízkou uhlíkovou stopu a jejich tavení vede k 95% úspoře energie. Ve společnosti HELL jsme za posledních 5 let snížili podíl obalů z PET lahví na méně než 5 % z celkového množství obalů a naším cílem je do roku 2025 snížit tento podíl pod 1 %. Hoďte své hliníkové plechovky do recyklačního koše – za 60 dní mohou mít nový život!

Zelený hliník s nízkou uhlíkovou stopou!

Jako první na světě používáme hliník SPEIRA ORBIS ve všech našich plechovkách a naše sycené nealkoholické nápoje XIXO jsou výhradně v hliníkových plechovkách namísto PET lahví.

Díky uvědomělému zásobování používáme při výrobě všech našich hliníkových plechovek materiál SPEIRA ORBIS, který má velmi vysoký obsah recyklovaného hliníku. To znamená, že obnovený a použitý hliník byl zcela jistě alespoň jednou spotřebním výrobkem. Čím vyšší je obsah recyklátu, tím lépe pro životní prostředí. Výsledkem je, že hliník, který používáme, má celosvětově mimořádně nízkou uhlíkovou stopu a jde příkladem celému odvětví.

U nás nic nepřijde nazmar!

Naším cílem je minimalizovat spotřebu energie,

a tím zajistit ekologickou účinnost.

K používání hliníku jsme se zavázali v roce 2015 a od té doby jsme snížili podíl PET lahví v našem portfoliu o 60 %. v roce 2020 jsme získali značku Energeticky uvědomělá společnost, na kterou jsme hrdí a snažíme se ji udržet. Poté, od roku 2021, budou mít naše plechovky velmi vysoký podíl recyklovaného odpadu a nízkou uhlíkovou stopu. Fólie i papírové tácky používané k balení našich výrobků jsou vyrobeny ze 100% recyklovaných materiálů. Mezitím jsou druhotné suroviny používané ve výrobním procesu plně recyklovány, takže nevzniká žádný odpad.

Vítej, nekonečná recyklace!

Povedeme vás do budoucnosti!

Chcete se přidat?

Trochu energie od vás, mnoho energie pro Zemi! Buďte ekologičtí a vždy recyklujte!

Pokud se rozhodnete pro obaly z recyklovaného hliníku, budete si moct nejen vychutnávat původní chuť svého nápoje, ale také prospějete celé planetě. Koneckonců, hliníkové plechovky, které se recyklují správně, se mohou 100% zrecyklovat do nového nápojového balení již za 60 dní. A pokud ji vždy hodíte na správné místo, lze ji znovu a znovu recyklovat, což znamená, že ji budou moci používat i vaše vnoučata. Zní to neuvěřitelně, že? Tímto způsobem nebudeme brát, ale vždy přidávat do budoucnosti, což pro naši planetu vyústí v nespočet šťastných dní!

HELLo Alu!

Udržujte hliník v oběhu společně, abyste ho mohli používat co nejdéle! Vzhledem k tomu, že hliníkové plechovky lze recyklovat donekonečna, nemůžeme dopustit, aby tento vzácný zdroj přišel nazmar!

V rámci naší rozsáhlé série aktivit jsme sbírali prázdné hliníkové plechovky v automatech na tramvajových zastávkách, ve velkolepých instalacích na festivalech, na univerzitách a v hernách! Protože o životním prostředí nestačí jen mluvit, je třeba jednat!

V rámci programu HELLo ALU jsme již odeslali k recyklaci desítky tisíc hliníkových plechovek od nápojů, které budou recyklovány na lůžkoviny. A co víc, kromě ochrany životního prostředí slouží naše sběrové kampaně také dobré věci z hlediska společenské odpovědnosti.

Více informací o našem ekologickém úsilí si můžete přečíst na blogu U Can Think Green.

Naučte se všechny potřebné informace z jednoho místa!

Téma je zásadní a nevyčerpatelné. Stáhněte si celou zprávu a dozvíte se více o našich udržitelných krocích! Každý krok, který uděláme, děláme zodpovědně za vás a za naši budoucnost na planetě. Je to naše dědictví pro budoucí generace.

Ve společnosti HELL se každý den snažíme vyrábět co nejvíce udržitelně! Připojte se k našemu úsilí a pokud můžete, vyberte si naše hliníkové plechovky s vysokým recyklovaným obsahem a prosím recyklujte– pro naši planetu a budoucnost! Ani by vás nenapadlo, kolik drobných každodenních rozhodnutí můžete udělat pro lepší budoucnost.