TOVÁRNA

Kvalita a inovace jsou jednou z nejdůležitějších hodnot společnosti HELL ENERGY, kterou spotřebitelé energetických nápojů znají pod ochrannou známku HELL. Závod společnosti v župě (okres) Borsod, je vybaven bezkonkurenční německou výrobní technologií, vyrábí energetické nápoje prvotřídní kvality v přísném souladu s předpisy o bezpečnosti potravin FSSC 22000.

Gyár #1

Spuštění plnící linky v roce 2011 bylo jedním z nejdůležitějších milníků v tehdy krátké, ale již úspěšné historii jen pět let staré značky HELL. Závod vybavený výrobními linkami od dvou německých výrobců (Krones, KHS) nabízí vysoký výkon v porovnání s jinými evropskými závody. Továrna v současné době naplní denně 7 milionů plechovek HELL ENERGY, které si vyrábíme ve vlastní továrně na hliníkové plechovky – QUALITY PACK (obě továrny sídlí ve společném areálu) byla otevřena v roce 2017. Díky koordinaci procesů získala v roce 2019 továrna na plnění a na výrobu plechovek HELL ocenění Továrna roku v kategorii nejúčinnějších procesů podpory výroby.

Gyár #2

Osvěžující chuť nápoje HELL je zajištěna použitím vysoce kvalitních surovin a nejnovějšími technologiemi. Na proces výroby energetických nápojů dohlížejí zkušení odborníci, kteří zajišťují, aby se ke spotřebitelům dostaly pouze bezchybné výrobky.


Aby bylo možné zajistit rostoucí objem výroby, byla na jaře roku 2017 společností HELL postavena první továrna na hliníkové plechovky na nápoje v Maďarsku – QUALITY PACK. Závod o rozloze 42 000 m2 produkuje 1,5 miliardy plechovek (250ml) ročně, za použití z 75% recyklovaného hliníku, který je i dále stoprocentně recyklovatelný. Díky otevření této továrny, může společnost HELL ENERGY konstatovat, že vyrábí své výrobky zcela sama bez použití externího zdroje.

Gyár #3

Posledním milníkem výrobního komplexu HELL je plnící linka na hliníkové plechovky na mléčné nápoje, která bylo otevřena 10. září 2020. Ledová káva HELL ICE COFFEE byla představena v roce 2019, byla původně vyráběna společností HELL v Německu. V listopadu 2019 byla zahájena výstavba vlastního závodu o rozloze 11 880 m2 vybaveného nejnovějšími technologiemi, ve kterém lze za hodinu vyrobit 50 000 balení prémiové ledové kávy. Kromě tří variant produktů představených v roce 2019 (Latte, Capuccino, Slim Latte) se v Szikszó v současné době vyrábějí nové produkty z produktové řady roku 2021, Double Espresso a Coconut, s použitím vlastního vysoce kvalitního domácího mléka.

Gyár #4