2020.02.28. Budapest

Bruce Willis ve hell yenİden bİr araya gelİyor

Dünyaca ünlü marka, süperstar ile olan sözleşmesini iki yıl daha uzattı

Dünyaca ünlü marka, süperstar ile olan sözleşmesini iki yıl daha uzattı

Budapeşte – New York, 28 Şubat 2020 Dünya çapında en tanınır enerji içeceği markalarından biri ve Macaristan pazarının lideri olan HELL ENERGY,  Bruce Willis ile olan işbirliğini devam ettiriyor. Süper yıldız, iki yıl daha HELL’in küresel reklam kampanyasının yüzü olmaya devam edecek. Şirketin gelecek reklamlarında HELL CLASSIC’in yanı sıra, şirket portföyüne yeni eklenen HELL ENERGY COFFEE’de tüketicilerin beğenisine sunulacak. 6,6 milyar izlenme sayına ulaşan Despacito video klibine göre tanınan güzel model/oyuncu Zuleyka Rivera da Hollywood aktörünün yanında çekimlerde yer alacak.

Dünya çapında tanınan bir ünlü ile birlikte çalışmak, küresel markalar için bile büyük bir fırsattır. HELL, Hollywood efsanesi Bruce Willis ile ikinci kez masaya oturuyor. Üstün kaliteli enerji içecekleri ve geçen yıldan bu yana aynı zamanda buzlu kahve de üreten Macar şirketinin ürünleri, Hindistan’dan Meksika’ya kadar 5 farklı kıtada ve 50’den fazla ülkede satılmaktadır. İki yıl önce, şirket dünya çapında popüler olan ve aynı zamanda HELL’in temsil ettiği değerlere sahip olan bir süperstar arayışına çıkmıştı.

HELL ENERGY şirketinin uluslararası iletişim ve pazarlama direktörü Péter Pantl: “İki yıl önce yaptığımız seçimin ne derecede başarılı olması, çoğunlukla tüketici geri bildirimleriyle kanıtlanıyor çünkü her gün favori enerji içeceklrini seçen insanlar onlar. Bruce Willis, HELL markasının temsil ettiği her şeye sahip: güçlü, dinamik ve cesur. Geçtiğimiz birkaç yılda yaptığımız işler, kaliteye olan bağlılığımızın da benzer düzeyde olduğunu doğruladı, bu yüzden onunla çalışmaya devam etmek isteyip istemediğimiz sorusunun cevabı bizim için çok açıktı.” Péter Pantl sözlerine şu şekilde devam etti:  “Elbette, bir kez daha iş birliğine gittik ve küresel reklam kampanyamızda Bruce Willis’nin yanında yer alması için dünyaca ünlü, olağanüstü güzel Zuleyka Rivera’yı da ekibimize dahil ettik. Model ve oyuncu Zuleyka Rivera, 2006’da Miss Universe unvanının sahibi ve Macaristan’da en çok Despacito video klibinde oynadığı için biliniyor, ancak o zamandan beri birkaç filmde rol aldı ve başarılı bir iş kadınına dönüştü.”

Yeni HELL reklam spotu için, Mart ayının başında New York’ta çekimlere başlandı. Şimdilik tüm marka temsilcilerinin bize bildirdiği üzere, reklam filminde HELL’in enerji içeceğinin yanı sıra HELL ENERGY COFFEE ürününe de yer verilecek.