2020.02.28. Budapest

Bruce Willis a HELL se znovu spojí

Světově uznávaná značka prodloužila smlouvu se superstar o další dva roky Budapešť – New York, 28. února 2020 HELL ENERGY,…

HELL ENERGY, jedna z nejznámějších značek energetických nápojů na světě a vedoucí postavení na trhu v Maďarsku, pokračuje ve spolupráci s Brucem Willisem. Superstar zůstane tváří celosvětové reklamní kampaně společnosti HELL další dva roky. Nadcházející reklama bude kromě HELL CLASSIC představovat nejnovější přírůstek do portfolia společnosti – HELL ENERGY COFFEE. Vedle hollywoodského herce se objeví krásná modelka/herečka Zuleyka Rivera, která je nejznámější díky hudebnímu videu Despacito s počtem 6,6 miliard zhlédnutí.

Spolupráce se skutečnou světovou celebritou je velkým úspěchem i pro globální značky. HELL podepisuje hollywoodskou legendu Bruce Willise podruhé. Výrobky maďarské společnosti, vyrábějící energetické nápoje prvotřídní kvality a – od loňského roku – ledové kávy, jsou k dispozici na 5 různých kontinentech a ve více než 50 zemích od Indie po Mexiko. Před dvěma lety se společnost rozhodla hledat superhvězdu, která je známá a populární po celém světě a také představuje hodnoty, které představuje i HELL.

„O úspěchu volby, kterou jsme udělali před dvěma lety, svědčí hlavně zpětná vazba od spotřebitelů, protože právě oni si vybírají každý den svůj oblíbený energetický nápoj. Bruce Willis má vše, co značka HELL představuje: je silný, dynamický a statečný. Práce, kterou jsme v posledních několika letech dělali, potvrdila, že naše odhodlání ke kvalitě je také podobné, takže to, zda s ním chceme pokračovat, nebylo otázkou,“ řekl Péter Pantl, ředitel mezinárodní komunikace a marketingu pro HELL ENERGY, a dodal: „Samozřejmě, že jsme opět trochu vylepšili naši globální reklamní kampaň – s mimořádně krásnou Zuleykou Rivera, kterou jsme zařadili jako další světově proslulou celebritu, která bude hrát vedle Bruce Willise. Tato modelka a herečka získala titul Miss Universe v roce 2006 a v Maďarsku je nejlépe známá možná díky tomu, že se objevila v hudebním videu pro Despacito, ale od té doby měla i několik filmových rolí a stala se úspěšnou podnikatelkou.”

Nová reklama pro HELL se začne natáčet začátkem března v New Yorku. Všichni zástupci značky nás prozatím informují o tom, že ve filmu bude kromě energetického nápoje HELL uveden i HELL ENERGY COFFEE.