2020.07.22. Budapest

упаковка для напоїв стає екологічною з випуском

Група HELL ENERGY, відомий виробник енергетичних та безалкогольних напоїв, спільно з алюмінієвою компанією Hydro, підписала 21 липня 2020 р.…

Група HELL ENERGY, відомий виробник енергетичних та безалкогольних напоїв, спільно з алюмінієвою компанією Hydro, підписала 21 липня 2020 р. контракт на впровадження найбільш екологічних напоїв у світі. Згідно з заявами представників компанії HELL, усю тару для їх напоїв буде виготовлено з Hydro CIRCAL, переробленого алюмінію найвищої якості із сертифікованим вмістом переробленої сировини мінімум на 75%.

Однією з найбільших проблем галузі є переробка тари, яка не може використовуватися повторно. HELL ENERGY та QUALITY PACK з гордістю оголосили про співпрацю з Hydro для вирішення цих проблем, шляхом виробництва алюмінієвих банок, які мають найвищий рівень вмісту вторинної сировини у світі.

«Ми прагнемо займати лідируючу позицію на ринку та бути орієнтиром для всього світу, надаючи споживачам низьковуглецеву тару. Ось чому ми взяли на себе зобов’язання щодо інновацій у співпраці з Hydro, що є, безумовно, найбільш правильним рішенням для нашого ринку», – сказав Барнабас Сереклеє, Керуючий директор компанії HELL ENERGY та Генеральний директор компанії «QUALITY PACK».

Хоча споживачі прагнуть до вживання більш екологічно чистих продуктів, пластикові пляшки можуть бути перероблені лише кілька разів, а поліетиленові упаковки є основною складовою витоку пластмаси в океан. Компанія HELL, в рамках своєї політики екологічності виробництва, вже зобов’язалася зменшити частку пластикових пляшок у своєму портфелі до 1% до 2025 року.

Навпаки, алюмінієві банки можна переробляти нескінченну кількість разів, при цьому вони зберігають свою якість та цінність. Гарантія того, що вміст переробленої сировини складатиме більше 75%, означає, що алюміній, який досяг терміну експлуатації, як продукт у користуванні, повертається в цикл. Метал має важливу роль у створенні  насправді безвідходної економіки.

Стратегія HELL заснована на відповідальному викиді алюмінію із низьким рівнем вуглецю, що сприятиме зменшенню викидів по всьому світі та створенню продуктів з низьким вмістом вуглецю у майбутньому. Компанія HELL вже досягла скорочення викидів парникових газів на 60% у порівнянні з показниками  виробництва упаковки у минулому.

Зобов’язання є важливою віхою сталого розвитку для всієї галузі, і HELL ENERGY Group – єдиний відомий виробник напоїв, який запропонував своїм споживачам по всьому світі упаковку з низьким вмістом вуглецю. Процес виробництва алюмінію повністю контролюється, а продукт сертифікований незалежною третьою стороною.

Група HELL ENERGY створила власний, перший в Угорщині завод із виробництва алюмінієвих банок QUALITY PACK, у 2017 році, і з тих пір  переробляє 100% власного промислового брухту в рамках свого відповідального управління. HELL є одним з брендів FMCG, які найбільш динамічно розвиваються, та вважається абсолютно унікальним гравцем у цій галузі з найвищим рівнем вертикальної інтеграції, враховуючи відомий бренд, сучасні заводи наповнення та, звичайно, його завод із виробництва банок, який використовує найновіші технології. Продукція бренду доступна в більш ніж 50 країнах світу, компанія є лідером на ринку в багатьох з цих країн.