2020.05.15. Budapest

вийшов новий рекламний ролик hell з брюсом

Тепер Брюса Вілліса можна побачити не тільки з HELL ENERGY, але і з напоєм HELL…

Тепер Брюса Вілліса можна побачити не тільки з HELL ENERGY, але і з напоєм HELL ENERGY Coffee – в новому рекламному ролику. Актора супроводжує гарна молода жінка. Рекламний ролик, знятий в Нью-Йорку за участі голлівудської зірки, транслюватиметься сьогодні на телебаченні і в соціальних мережах вперше.

HELL ENERGY і Брюс Вілліс вдруге об’єдналися задля реклами. Актор погодився залишитися обличчям бренду ще на два роки. Компанія HELL, яка експортує продукцію в більш ніж 50 країн світу і є лідером на ринку в декількох з них, також підписала контракт з Зулейкою Ріверою, яка отримала титул найкрасивішої жінки  в світі та зіграла головну жіночу роль у найпопулярнішому музичному відео всіх часів «Despacito» з 6,7 мільярдами переглядів.

Кампанія спрямована на популяризацію не тільки напоїв HELL ENERGY, але й HELL ENERGY Coffee – лінійки холодної кави, що дебютує на міжнародному ринку в цьому році. Рекламний ролик був знятий на вулицях Нью-Йорка і в розкішній квартирі на 52-му поверсі. Зйомки проводилися у співпраці з тією ж американською продюсерською компанією, що й попередні, тому під час роботи він зустрівся зі «старими знайомими» з HELL і знімальної групи. Як і на попередніх зйомках,  актор продемонстрував найвищий професіоналізм, а також блискуче почуття гумору.

«Цього року зйомки проходили в прекрасному місці, нам було дуже весело і все пройшло добре. Незважаючи на те, що в заключну сцену попереднього ролика ми включили невеликий прикол, де Брюс по-змовницьки посміхається, цей ролик виглядає зовсім інакше. Крута і чарівна особистість Брюса ідеально вписується в нашу концепцію, і у Зулейці ми знайшли для нього ідеальну партнерку», – розповів про зйомки реклами Пітер Пантле, директор з міжнародних комунікацій і маркетингу HELL ENERGY.